BUSINESS ENGLISH


DLACZEGO BUSINESS ENGLISH?

To kurs nastawiony w dużej części na rozwijanie i ćwiczenie umiejętności komunikacyjnych w środowisku biznesowym, przeznaczony zarówno dla osób prowadzących własną działalność, jak i dla pracowników firm współpracujących z klientami, lub partnerami zagranicznymi.

Jest on także doskonałą okazją dla osób poszukujących nowej pracy oraz studentów – nabyte umiejętności ułatwią zrobienie dobrego wrażenia podczas rozmowy o pracę w języku angielskim. Należy także pamiętać, że nawet rozmowy prowadzone w języku polskim często zawierają fragment mający na celu zweryfikowanie umiejętności językowych przyszłego pracownika.

Brainstorming

TEMATYKA i PODRĘCZNIK

W przeciwieństwie do pozostałych naszych kursów, tematyka zajęć jest związana ściśle ze środowiskiem pracy. Kurs jest prowadzony w oparciu o podręcznik Business Result wydawnictwa Oxford University Press, który zawiera szeroki wybór materiałów związanych z najważniejszymi aspektami działalności każdej firmy, takimi jak: reklama, sprzedaż, komunikacja z klientami, rozmowy z dostawcami, komunikacja pomiędzy pracownikami wewnątrz firmy.

CENA KURSU

Kurs Business English oferujemy naszym słuchaczom w cenie 949 zł za 60 godzin lekcyjnych nauki w grupach od 5 do 8 osób.
Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują możliwość udziału w 20 godzinach lekcyjnych darmowych konwersacji.