SZKOLENIA JĘZYKOWE

Prowadzone przez nas kursy językowe – to gwarancja świetnego przygotowania praktycznego oraz teoretycznego. Tym, co nas wyróżnia, jest stałe dopasowywanie oferty do potrzeb klientów. Szeroki wybór terminów pozwoli Ci na zdobywanie wiedzy w dogodnej dla Ciebie porze. Zajęcia opierają się na stałym kontakcie ze słuchaczem. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Stawiamy również na praktyczne stosowanie języka podczas zajęć, co gwarantuje swobodę mówienia w praktyce, w codziennym życiu. Staramy się precyzyjnie trafiać w Twoje potrzeby, stale modyfikując naszą ofertę kursów językowych (korepetycji). Skontaktuj się z nami, zapraszamy.

RODZAJE KURSÓW

Uczęszczając na nasz kurs językowy, masz możliwość wyboru metody, jaką będą prowadzone zajęcia. Nasza szkoła języka angielskiego proponuje metodę tradycyjną lub metodę callana. Tradycyjny sposób nauczania gwarantuje poznanie słownictwa, dzięki któremu słuchacze zdobędą umiejętność sprawnego porozumiewania się w oparciu o znajomość struktur gramatycznych. Zajęcia wypełniają ćwiczenia wykonywane w parach lub w grupach, jak również praca z podręcznikiem. Z kolei zajęcia metodą callana umożliwiają szybkie przyswojenie sobie języka mówionego, jak również wypracowanie w sobie swobody porozumiewania się w języku angielskim. Nowy semestr daje nowe możliwości, więc postaw na swój angielski.

 

 

Business, Team, People.

METODA TRADYCYJNA – SYSTEM DUALNY

Jedną z dwóch głównych metod nauczania języków obcych w CITYSCHOOL jest tzw. metoda tradycyjna, która oparta jest na podejściu komunikacyjnym – Communicative Approach. Zajęcia oparte są na pracy z podręcznikiem i rozwijaniu wszystkich czterech sprawności językowych tj. sprawności rozumienia ze słuchu, sprawności czytania ze zrozumieniem, sprawności mówienia i pisania. Zajęcia oparte na tej metodzie prowadzi polski lektor i/lub native speaker. Ilość lekcji z native speaker’em uzależniona jest od poziomu znajomości języka. Każde z prowadzonych zajęć są interaktywne, co oznacza, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Słuchacze bardzo często pracują w parach i grupach, a zadania i ich tematyka stwarzają możliwość używania języka w codziennych sytuacjach. Ważnym elementem tej metody jest także rozwinięcie i utrwalenie znajomości struktur gramatycznych, które są koniecznym warunkiem do przeprowadzenia udanej komunikacji, a oprócz tego umożliwiają precyzyjne wyrażanie własnego zdania.

METODA CALLANA

Metoda Callana jest najbardziej komunikatywną metodą nauki języka angielskiego, która opiera się na wyuczeniu i powtarzaniu najbardziej przydatnych w życiu codziennym zwrotów językowych. Dzięki temu w każdej sytuacji można operować poprawnymi konstrukcjami językowymi, a co ważniejsze używać ich swobodnie i naturalnie. Metoda ta najlepiej sprawdza się w uczeniu tzw. „słuchowców”. Zajęcia prowadzone są w sposób interaktywny, co polega na ciągłej rozmowie z lektorem, zadawaniu pytań i udzielaniu odpowiedzi. Celem tej metody jest wypracowanie automatyzacji wypowiedzi, czyli umiejętności natychmiastowego posługiwania się językiem obcym.

PRZYGOTOWANIE DO CERTYFIKATÓW

Certyfikaty FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English), oraz CPE (Certificate of Proficiency in English) to jedne z popularniejszych certyfikatów z języka angielskiego: FCE na poziomie B1, CAE na poziomie C1, oraz CPE na poziomie C2(najwyższy).

Cityschool prowadzi dwu-semestralne kursy przygotowawcze do powyższych certyfikatów. Nauka oparta jest odpowiednio na podręcznikach First Certificate Expert, Advanced Expert, oraz Proficiency Expert.

LEKTORZY

Lektorzy pracujący w CITYSCHOOL to dobrze przygotowani i wykształceni nauczyciele. Minimalne wymagania to wyższe wykształcenie związane z wykładanym językiem i doświadczenie w nauczaniu. Dobry kontakt lektora ze słuchaczem uważamy za rzecz o pierwszorzędnym znaczeniu dla postępów w nauce. Najwyższą wartością firmy są Ludzie. Dokładamy wszelkich starań, aby pozyskać wykształconych i doświadczonych lektorów.

ZAPISY

Zapisy prowadzimy pod numerem telefonu: tel kom. 530 794 580, tel stacjonarny (22) 433-66-66 lub w oddziale Szkoły:

ul. Hoża 66/68, Warszawa