WSPÓŁPRACOWNICY

Aneta Gęsiarz Krasucka

Radca prawny w Wydziale Prawno – Legislacyjnym; odpowiedzialna za obsługę prawną Skarbnika Województwa Mazowieckiego i służb finansowych urzędu. Była przewodnicząca Resortowej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Ministrze Zdrowia

Błażej Gadziński

Filolog, psycholog –studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, pracujący na co dzień z testami psychometrycznymi oraz tłumaczeniami z języka angielskiego niemieckiego w zakresie medycyny. W zakresie zainteresowań leżą także metodologie oraz statystyczna analiza danych. Połączenie wykształcenia psychologa oraz ścisłego umysłu z doświadczeniem pedagogicznym gwarantuje konkretne przygotowanie z zakresu matryc Ravena oraz analogii.

Grażyna Laszuk

Radca prawna, autor opracowań m.in.: z zakresu prawa karnego i kryminologii dot. przestępczości osób z zaburzeniami psychicznymi, dynamiki przestępczości, dzieci jako ofiar czynów przestępczych popełnianych przez dorosłych, ryzyka gospodarczego; zakresu prawa cywilnego dot. prawa upadłościowego, swobodnego przepływu usług w ramach Unii Europejskiej, funkcjonowania instytucji komorników.

Jacek Tomaszewski

Od 5 lat prowadzi kursy z zakresu przygotowania do egzaminu na urzędnika mianowanego (w części umiejętności),szkolenia z zakresu matematycznych modeli wspomagających podejmowanie decyzji (Myślenie analityczne), szkolenia z zakresu wykorzystania narzędzi informatycznych w nauczaniu przedmiotów ścisłych (m.in. Moodle, GeoGebra, TeX), szkolenia z zaawansowanej obsługi pakietu MS Office.

Paweł Frątczak

Szkolenia sprzedażowe, zarządzanie zespołem to specjalność tego trenera biznesu. Swoje umiejętności potwierdził także prowadząc szkolenia dla administracji publicznej. Socjolog i pedagog.

Paweł Kacprzak

Trener biznesu, socjolog, audytor. Ceniona osobowość trenera zaspokoiła wymagania nawet bardzo trudnych grup docelowych. Doświadczenie w prowadzenie sesji dla zespołów menadżerskich.

Anna Krajewska

Trener biznesu, doradca zawodowy, nauczyciel akademicki. Tematem szkoleń i indywidualnych konsultacji jest zarządzanie przez cele (sobą, zespołem, organizacją) oraz negocjacje. Posiada duże doświadczenie szkoleniowe w branży medycznej i administracji publicznej. Od wielu lat wiedzę, umiejętności i doświadczenie menedżera, przedsiębiorcy, trenera oraz doradcy zawodowego, wykorzystuje zarówno w szkoleniach biznesowych, jak i udzielając wsparcia osobom rozpoczynającym nowy etap w ścieżce kariery zawodowej, zarówno absolwentom, wieloletnim menedżerom i młodym trenerom.