KURS URZĘDNIK MIANOWANY 2019

Kurs urzędnik mianowany w zakresie sprawdzianu umiejętności i wiedzy.
Przejdź przez drogę do uzyskania mianowania z nami!

Nasze atuty:
JAKOŚĆ - PRZEJRZYSTOŚĆ I DOSTOSOWANIE PROGRAMU – CENA

 • Egzamin 2019:
  za 71 dni, 2 godzin, 59 minut, 13 sekund

TROCHĘ STATYSTYKI...

Zdających egzamin zgodnie z informacją z KSAP było 563 os.

Przy limicie 236 os. które znalazły się na liście ilość osób na miejsce to 2,39 os.

(procentowa szansa na znalezienie się na liście to 41,92%)

Przy 133 os. które korzystały z naszej pomocy w przygotowaniu się do egzaminu 94 os. uzyskały wynik 94pkt i powyżej

(procentowa szansa na znalezienie się na liście to 70,68%)

Odejmując liczbę osób które korzystały z naszej pomocy i liczbę miejsc które zajęły z limitu mianowań procentowa szansa na znalezienie się na liście dla osób które nie skorzystały z naszej oferty to 33,02%

WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE....

Formularze zgłoszeniowe i harmonogramy do pobrania na rok 2019

 

Zajęcia w ramach kursu są zajęciami sobotnio - niedzielnymi (odbywają się w godzinach 9.00-16.00).

Wyjątek stanowi część wiedzy w module administracja publiczna gdzie pierwszy dzień to piątek wieczór (odbywają się w godzinach 17.00-20.30).

ZAJĘCIA ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ ODBĘDĄ SIĘ W DRUGIEJ POŁOWIE MAJA W WARSZAWIE

ZADANIE DNIA

Od 1.02.2019r. na stronie CITYSCHOOL są publikowane zadania z zakresu części umiejętności. Odpowiedź zamieszczana w dniu następnym

Wskaż wniosek wynikający z przesłanek: aktorka Krystyna ma większe doświadczenie niż woźny Henryk, który ma mniej lat praktyki od kasjerki Klaudyny. Ona z kolei nie ma więcej lat pracy w zawodzie niż informatyk Łukasz.

  1. Kasjerce Klaudynie brakuje do stażu pracy informatyka Łukasza 2 lat.
  2. Woźny Henryk nie ma mniejszego stażu pracy niż aktorka Krystyna.
  3. Informatyk Łukasz nie ma jeszcze takiego stażu pracy jak woźny Henryk.
  4. Kasjerka Klaudyna ma nie mniej doświadczenia zawodowego niż woźny Henryk.
  5. Aktorka Krystyna przewyższa doświadczeniem kasjerkę Klaudynę.

Odpowiedź do zadania:4

Kolejne zadanie

Wskaż wniosek wynikający z przesłanek: wiadomo, że spośród pięciu osób, które wypracowały ten sam zarobek Hania pracowała krócej niż Wanda, która nie pracowała krócej niż Piotr. Ponadto Renia miała wyższą stawkę niż Wanda. Z kolei Luzie zarobienie pieniędzy zajęło więcej czasu niż Wandzie.

  1. Renia miała nie niższą stawkę niż Luzia.
  2. Piotr mógł się pochwalić wyższą stawką niż Renia.
  3. Hania pracowała po niższej stawce niż Piotr.
  4. Hania pracowała dłużej niż Renia.
  5. Luzia pracowała krócej niż Piotr.

CENA KURSU


Część umiejętności - 42 godziny dydaktyczne – 1.178,86 zł netto + 23%VAT

Część wiedzy – 52 godziny dydaktyczne – 1.097,56 zł netto + 23%VAT

CAŁOŚĆ – 94 godziny dydaktyczne – 2.032,52 zł netto + 23%VAT

Moduł "Zarządzanie w administracji publicznej" organizowany w dniu 26.05.2018r - 243,90 zł netto + 23%VAT

PROMOCJA!

 • Każdy kursant, którą wpisze nazwisko osoby polecającej spowoduję upust w cenie kursu dla tej osoby o 100 zł brutto.

CENA KURSU OBEJMUJE:

- Mnogość materiałów szkoleniowych przygotowanych pod egzamin
- Interaktywną platformę e-learning
- Testy on-line sprawdzające poziom umiejętności (dwa razy przed datą egzaminu)
- Help Desk (4 indywidualne pytania do prowadzących kurs z zakresu części umiejętności) 

POZA TYM

- Doświadczenie i elastyczność prowadzących,
- System oparty na nauce zasad rządzących poszczególnymi typami zadań

Opinie

Więcej o jakości prowadzonych przez nas zajęć znajdziecie na forum SKARBOWCY.PL gdzie powinien trafić każdy kto chce przygotować się solidnie do postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej.

 

"Informację o zajęciach odnalazłam przez przypadek, ale los się do mnie uśmiechnął. Wcześniej nie miałam styczności z tego typu materiałem. Wykładowcy w sposób bardzo zrozumiały i dokładny tłumaczyli zasady, warunki, reguły i prawa logiczne. Zajęcia opierały się na zdobywaniu wiedzy i natychmiastowej jej wykorzystaniu na wielu, wielu zadaniach i przykładach. Szczerze polecam kurs z części umiejętności organizowany przez Cityschool oraz wspaniałych wykładowców: Pana Jacka Tomaszewskiego i Pana Błażeja Gadzińskiego. Emilka"

"Kurs bardzo dobry zarówno pod względem merytorycznym jak i przekazu.
Przede wszystkim Pan Jacek Tomaszewski w zagadnieniach logicznych jest klasą sam dla siebie.
Co bardzo ważne jego kilkuletnie doświadczenia w przygotowaniu i prowadzeniu tego kursu powoduje że bardzo dobrze znana mu jest tematyka sprawdzianu umiejętności w postępowaniu sc - powoduje to że na kursie prezentowane są dokładnie te zagadnienia/zadania/ które występują na sprawdzianie umiejętności.
Dotyczy to w szczególności SYLOGIZMÓW – wydaje się że prezentowane metody, pozwolą w sposób efektywny(szybki) przejść przez chyba największy blok zadań sprawdzianu, RELACJI LICZBOWYCH czy ZADAŃ LOGICZNYCH.
Podczas kursu uczestnicy otrzymują dużą liczbę materiałów drukowanych dotyczącą wspomnianych wyżej zagadnień jak i np.RAVENÓW.
Dodatkowo uzyskują dostęp do platformy e-learnigowej. Jacek

Szczerze polecam kurs prowadzony przez Pana Jacka Tomaszewskiego i Pana Błażeja Gadzińskiego. Należy im się duża pochwała za profesjonalne podejście do uczestników, przedstawienie bardzo dużego zakresu materiału w krótkim czasie przy jednoczesnym połączeniu w praktykę. Bardzo dziękuję wykładowcom i polecam. A."

"Zajęcia z modułu umiejętności przeprowadzone na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i maksymalne poświęcenie uczestnikom kursu, polecam bardzo gorąco i zachęcam do uczestnictwa w tym kursie. Pan Jacek wspaniały znawca z zakresu umiejętności, zagadnienia ma opanowane w jednym paluszku. Polecam Monika"

"Jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy w postępowaniu kwalifikacyjnym na urzędnika mianowanego uzyskali liczbę punktów pozwalającą na otrzymanie aktu mianowania.
Ten sukces byłby jednak niemożliwy bez Waszej pomocy, za co z całego serca pragnę Wam podziękować!!!
Organizowany przez Was kurs, w którym miałem przyjemność uczestniczyć niewątpliwie pomógł mi zaliczyć test umiejętności z satysfakcjonującym mnie wynikiem 39 punktów. Szczególne słowa uznania chciałbym w tym miejscu skierować w stronę prowadzących zajęcia. W sposób przystępny, ciekawy i przede wszystkim efektywny przekazali praktyczną wiedzę jak sobie radzić z różnego rodzaju zadaniami wykorzystywanymi w testach psychologicznych. Panowie, robicie kawał dobrej roboty."

"Poziom zadań na egzaminie był nieporównywalnie łatwiejszy niż zadania ćwiczone podczas kursu. W mojej opinii systematyczne ćwiczenia zadań o wysokim poziomie trudności pozwoliły mi w krótkim tempie rozwiązać większość zadań na egzaminie. Prowadzący tłumaczyli zawiłości zadań w przystępny sposób. Polecam zdecydowanie."

"Proszę Państwa,
Najlepszą rzeczą jaką możecie zrobić dla siebie to zapisać się na kurs do Cityschool! Zapisać się po to aby spotkać tam znakomitego logika - Jacka Tomaszewskiego. Człowieka, który nie tylko wie co to są sylogizmy lecz sam je z pasją tworzy!
Pan Jacek Tomaszewski jest oddany sprawie. A jego rzeczą jest aby Państwa przekonać, że zadania z testu umiejętności są proste gdy pozna się techniki ich rozwiązywania. Pan Jacek Tomaszewski na wykładzie jest precyzyjny, sumienny i piekielnie logiczny.
Polecam Państwu pod rozwagę myśl, która jest kluczem do podjęcia tej decyzji: otóż prawa logiczne, sylogizmy, relacje liczbowe słowem wszystko to co jest potrzebne na egzaminie są autonomiczne co oznacza że bardzo często nie mają nic wspólnego z intuicją człowieka! A więc nasza przyrodzona inteligencja jest Niewystarczająca!
A na koniec moja historia:
Zdawalem egzamin USC trzy razy. Za pierwszym i drugim razem miałem z testu umiejętności odpowiednio 21 i 22 pkt. Nie lubiłem tego testu, bałem się go. Często boimy się rzeczy, które niosą ryzyko. Za trzecim razem, po kursie, zdobylem dwa razy więcej pkt. Teraz wiem, że można opanowac ten materiał i stać się ekspertem na tym jednym malym polu fascynującego świata logiki...
Polecam
Cyprian, uczestnik kursu cityschool."