KURS URZĘDNIK MIANOWANY 2020

Szanowni Państwo,

Limit mianowań został określony w kolejnych latach na 30,40,40 miejsc.

Jak na tę chwilę jest to przepis techniczny i nabierze mocy wraz z wejściem w życie kolejnej ustawy budżetowej.

Także wszystko teraz leży w Państwa rękach, jeżeli coś się zmieni będziemy Państwa informować.

 

Kurs urzędnik mianowany w zakresie sprawdzianu umiejętności i wiedzy.
Przejdź przez drogę do uzyskania mianowania z nami!

Nasze atuty:
JAKOŚĆ - PRZEJRZYSTOŚĆ I DOSTOSOWANIE PROGRAMU – CENA

 • Brak dat

Moduł wiedzy

W dniach

24-26.04 9.00-16.00 p.Zienczuk Administracja Publiczna (24.04 17.00-20.30)

9-10.05 9.00-16.00 p.Wieckowska Finanse Publiczne

16.05 9.00-16.00 p.Sozański Prawo Międzynarodowe

17.05 9.00-16.00 p. Arczewska Polityka Społeczna

 

Uruchomiamy zajęcia online dla słuchaczy z modułu wiedzy poprzez aplikację ZOOM,

Materiały zostaną umieszczone na platformie  e-learning żebyście też mogli przygotować konkretne pytania do prowadzących

 

 

Moduł umiejętności w zależności od terminu egzaminu planujemy w dwóch wariantach:

- Jeżeli termin egzaminu zostanie utrzymany

Zajęcia będziemy realizować na sali z dużymi odległościami (gimnastycznej) w większych grupach, przedłużymy je trochę żeby prowadzący mogli z Państwem jeszcze porozmawiać, terminy na początku maja

 

-Jeżeli termin egzaminu zostanie przełożony na wrzesień ( dla mnie bardzo prawdopodobne, KSAP już dopuszcza zmianę terminu egzaminu)

Zajęcia organizowane koniec czerwca/w trakcie wakacji w grupach standardowych

terminy na początku maja

Dla osób, które zdecydują się nie podchodzić do egzaminu w tym roku udostępniona jest możliwość zapisu na rok kolejny ( zajęcia od stycznia 2021). Terminy zajęć przedstawione będą na przełomie października i listopada 2020r

 

Poniżej zamieszczone sa jeszcze formularze do nieaktualnych już terminów zorganizowanych grup

 

Formularze zgłoszeniowe i harmonogramy do pobrania na rok 2020

Zajęcia w ramach kursu są zajęciami sobotnio - niedzielnymi (odbywają się w godzinach 9.00-16.00).

Wyjątek stanowi część wiedzy w module administracja publiczna gdzie pierwszy dzień to piątek wieczór (odbywają się w godzinach 17.00-20.30).

ZAJĘCIA ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ ODBĘDĄ SIĘ 06.06.2020r. W WARSZAWIE

Ważne – Zgłoszenia

Szanowni Państwo,

Dla osób które nie dostały się do podstawowych grup, przygotowujemy kolejne terminy.

W celu uzyskania informacji proszę o kontakt pod nr: 530794580

ZADANIE DNIA

Od 1.02.2020r. na stronie CITYSCHOOL są publikowane zadania z zakresu części umiejętności. Odpowiedź zamieszczana w dniu następnym, przykład poniżej:

Wskaż wniosek wynikający z przesłanek:

Żadna komoda dębowa nie jest szafą zaszkloną.

Niektóre szafy zaszklone nie są regałami na kółkach.

  1. Pewne regały na kółkach są jednocześnie komodami dębowymi.
  2. Nie ma takiego regału na kółkach, który byłby szafą zaszkloną.
  3. Istnieje regał na kółkach będący jednocześnie komodą dębową oraz szafą zaszkloną.
  4. Jedynie komody dębowe są regałami na kółkach.
  5. Nieprawda, że nie ma takiej szafy zaszklonej, która nie byłaby komodą dębową.

Odpowiedź do zadania:

Kolejne zadanie

CENA KURSU


Część umiejętności - 48 godzin dydaktycznych – 1.341,46 zł netto + 23%VAT (1650 zł brutto)

Część wiedzy – 52 godziny dydaktyczne – 1.138,21zł netto + 23%VAT (1400 zł brutto)

CAŁOŚĆ – 100 godzin dydaktycznych – 2.317,07 zł netto + 23%VAT (2850 zł brutto)

Moduł "Zarządzanie w administracji publicznej" organizowany w dniu 06.06.2020r - 243,90 zł netto + 23%VAT (300 zł brutto)

Opinie

Więcej o jakości prowadzonych przez nas zajęć znajdziecie na forum SKARBOWCY.PL gdzie powinien trafić każdy kto chce przygotować się solidnie do postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej.

 

"Informację o zajęciach odnalazłam przez przypadek, ale los się do mnie uśmiechnął. Wcześniej nie miałam styczności z tego typu materiałem. Wykładowcy w sposób bardzo zrozumiały i dokładny tłumaczyli zasady, warunki, reguły i prawa logiczne. Zajęcia opierały się na zdobywaniu wiedzy i natychmiastowej jej wykorzystaniu na wielu, wielu zadaniach i przykładach. Szczerze polecam kurs z części umiejętności organizowany przez Cityschool oraz wspaniałych wykładowców: Pana Jacka Tomaszewskiego i Pana Błażeja Gadzińskiego. Emilka"

"Kurs bardzo dobry zarówno pod względem merytorycznym jak i przekazu.
Przede wszystkim Pan Jacek Tomaszewski w zagadnieniach logicznych jest klasą sam dla siebie.
Co bardzo ważne jego kilkuletnie doświadczenia w przygotowaniu i prowadzeniu tego kursu powoduje że bardzo dobrze znana mu jest tematyka sprawdzianu umiejętności w postępowaniu sc - powoduje to że na kursie prezentowane są dokładnie te zagadnienia/zadania/ które występują na sprawdzianie umiejętności.
Dotyczy to w szczególności SYLOGIZMÓW – wydaje się że prezentowane metody, pozwolą w sposób efektywny(szybki) przejść przez chyba największy blok zadań sprawdzianu, RELACJI LICZBOWYCH czy ZADAŃ LOGICZNYCH.
Podczas kursu uczestnicy otrzymują dużą liczbę materiałów drukowanych dotyczącą wspomnianych wyżej zagadnień jak i np.RAVENÓW.
Dodatkowo uzyskują dostęp do platformy e-learnigowej. Jacek

Szczerze polecam kurs prowadzony przez Pana Jacka Tomaszewskiego i Pana Błażeja Gadzińskiego. Należy im się duża pochwała za profesjonalne podejście do uczestników, przedstawienie bardzo dużego zakresu materiału w krótkim czasie przy jednoczesnym połączeniu w praktykę. Bardzo dziękuję wykładowcom i polecam. A."

"Zajęcia z modułu umiejętności przeprowadzone na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i maksymalne poświęcenie uczestnikom kursu, polecam bardzo gorąco i zachęcam do uczestnictwa w tym kursie. Pan Jacek wspaniały znawca z zakresu umiejętności, zagadnienia ma opanowane w jednym paluszku. Polecam Monika"

"Jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy w postępowaniu kwalifikacyjnym na urzędnika mianowanego uzyskali liczbę punktów pozwalającą na otrzymanie aktu mianowania.
Ten sukces byłby jednak niemożliwy bez Waszej pomocy, za co z całego serca pragnę Wam podziękować!!!
Organizowany przez Was kurs, w którym miałem przyjemność uczestniczyć niewątpliwie pomógł mi zaliczyć test umiejętności z satysfakcjonującym mnie wynikiem 39 punktów. Szczególne słowa uznania chciałbym w tym miejscu skierować w stronę prowadzących zajęcia. W sposób przystępny, ciekawy i przede wszystkim efektywny przekazali praktyczną wiedzę jak sobie radzić z różnego rodzaju zadaniami wykorzystywanymi w testach psychologicznych. Panowie, robicie kawał dobrej roboty."

"Poziom zadań na egzaminie był nieporównywalnie łatwiejszy niż zadania ćwiczone podczas kursu. W mojej opinii systematyczne ćwiczenia zadań o wysokim poziomie trudności pozwoliły mi w krótkim tempie rozwiązać większość zadań na egzaminie. Prowadzący tłumaczyli zawiłości zadań w przystępny sposób. Polecam zdecydowanie."

"Proszę Państwa,
Najlepszą rzeczą jaką możecie zrobić dla siebie to zapisać się na kurs do Cityschool! Zapisać się po to aby spotkać tam znakomitego logika - Jacka Tomaszewskiego. Człowieka, który nie tylko wie co to są sylogizmy lecz sam je z pasją tworzy!
Pan Jacek Tomaszewski jest oddany sprawie. A jego rzeczą jest aby Państwa przekonać, że zadania z testu umiejętności są proste gdy pozna się techniki ich rozwiązywania. Pan Jacek Tomaszewski na wykładzie jest precyzyjny, sumienny i piekielnie logiczny.
Polecam Państwu pod rozwagę myśl, która jest kluczem do podjęcia tej decyzji: otóż prawa logiczne, sylogizmy, relacje liczbowe słowem wszystko to co jest potrzebne na egzaminie są autonomiczne co oznacza że bardzo często nie mają nic wspólnego z intuicją człowieka! A więc nasza przyrodzona inteligencja jest Niewystarczająca!
A na koniec moja historia:
Zdawalem egzamin USC trzy razy. Za pierwszym i drugim razem miałem z testu umiejętności odpowiednio 21 i 22 pkt. Nie lubiłem tego testu, bałem się go. Często boimy się rzeczy, które niosą ryzyko. Za trzecim razem, po kursie, zdobylem dwa razy więcej pkt. Teraz wiem, że można opanowac ten materiał i stać się ekspertem na tym jednym malym polu fascynującego świata logiki...
Polecam
Cyprian, uczestnik kursu cityschool."

CENA KURSU OBEJMUJE:

- Mnogość materiałów szkoleniowych przygotowanych pod egzamin
- Interaktywną platformę e-learning
- Testy on-line sprawdzające poziom umiejętności (dwa razy przed datą egzaminu)
- Help Desk (4 indywidualne pytania do prowadzących kurs z zakresu części umiejętności) 

POZA TYM

- Doświadczenie i elastyczność prowadzących,
- System oparty na nauce zasad rządzących poszczególnymi typami zadań