KURS URZĘDNIK MIANOWANY 2020

Kurs urzędnik mianowany w zakresie sprawdzianu umiejętności i wiedzy.
Przejdź przez drogę do uzyskania mianowania z nami!

Nasze atuty:
JAKOŚĆ - PRZEJRZYSTOŚĆ I DOSTOSOWANIE PROGRAMU – CENA

 • Brak dat

Formularze zgłoszeniowe i harmonogramy do pobrania na rok 2020

Zajęcia w ramach kursu są zajęciami sobotnio - niedzielnymi (odbywają się w godzinach 9.00-16.00).

Wyjątek stanowi część wiedzy w module administracja publiczna gdzie pierwszy dzień to piątek wieczór (odbywają się w godzinach 17.00-20.30).

ZAJĘCIA ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ ODBĘDĄ SIĘ 06.06.2020r. W WARSZAWIE

ZADANIE DNIA

Od 1.02.2020r. na stronie CITYSCHOOL są publikowane zadania z zakresu części umiejętności. Odpowiedź zamieszczana w dniu następnym, przykład poniżej:

 1. Wskaż wniosek wynikający z przesłanek: w ramach maratonu filmowego „ZET” w czterech salach jednocześnie zaczęto wyświetlać seanse. Film w sali A skończył się przed filmem wyświetlanym w sali B. Z kolei w sali C film nie skończył się wcześniej niż film w sali D. Ponadto film w sali A trwał nie krócej niż w sali C.
  1. Film w sali A skończył się później niż film w sali C.
  2. Film w sali D trwał nie krócej niż w sali A.
  3. Filmy wyświetlane w salach D i A nie trwały tyle samo czasu.
  4. Film wyświetlany w sali D trwał nie dłużej niż film w sali B.
  5. Emisja filmu z sali B skończyła się nie później niż w emisja w sali C.

Odpowiedź do zadania:4

Kolejne zadanie

 1. Wskaż wniosek wynikający z przesłanek: pięciu pracowników pewnej firmy pracuje osiem godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Piotr przyszedł do pracy przed Tadeuszem, który nie wyszedł z pracy przed Maciejem. Piotr został w pracy dłużej niż Michał, choć ten nie przyszedł do pracy po Weronice.
  1. Piotr przychodząc do pracy zastał już pracującego przed komputerem Macieja.
  2. Michał nie skończył pracy jednocześnie z Tadeuszem.
  3. Weronika przyszła do pracy przed Tadeuszem.
  4. Michał i Weronika nie wyszli razem z pracy.
  5. Tadeusz nie został pracy dłużej niż Michał.

CENA KURSU


Część umiejętności - 48 godzin dydaktycznych – 1.341,46 zł netto + 23%VAT (1650 zł brutto)

Część wiedzy – 52 godziny dydaktyczne – 1.138,21zł netto + 23%VAT (1400 zł brutto)

CAŁOŚĆ – 100 godzin dydaktycznych – 2.317,07 zł netto + 23%VAT (2850 zł brutto)

Moduł "Zarządzanie w administracji publicznej" organizowany w dniu 06.06.2020r - 243,90 zł netto + 23%VAT (300 zł brutto)

PROMOCJA!

 • Każdy kursant, którą wpisze nazwisko osoby polecającej spowoduję upust w cenie kursu dla tej osoby o 100 zł brutto.

CENA KURSU OBEJMUJE:

- Mnogość materiałów szkoleniowych przygotowanych pod egzamin
- Interaktywną platformę e-learning
- Testy on-line sprawdzające poziom umiejętności (dwa razy przed datą egzaminu)
- Help Desk (4 indywidualne pytania do prowadzących kurs z zakresu części umiejętności) 

POZA TYM

- Doświadczenie i elastyczność prowadzących,
- System oparty na nauce zasad rządzących poszczególnymi typami zadań

Opinie

Więcej o jakości prowadzonych przez nas zajęć znajdziecie na forum SKARBOWCY.PL gdzie powinien trafić każdy kto chce przygotować się solidnie do postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej.

 

"Informację o zajęciach odnalazłam przez przypadek, ale los się do mnie uśmiechnął. Wcześniej nie miałam styczności z tego typu materiałem. Wykładowcy w sposób bardzo zrozumiały i dokładny tłumaczyli zasady, warunki, reguły i prawa logiczne. Zajęcia opierały się na zdobywaniu wiedzy i natychmiastowej jej wykorzystaniu na wielu, wielu zadaniach i przykładach. Szczerze polecam kurs z części umiejętności organizowany przez Cityschool oraz wspaniałych wykładowców: Pana Jacka Tomaszewskiego i Pana Błażeja Gadzińskiego. Emilka"

"Kurs bardzo dobry zarówno pod względem merytorycznym jak i przekazu.
Przede wszystkim Pan Jacek Tomaszewski w zagadnieniach logicznych jest klasą sam dla siebie.
Co bardzo ważne jego kilkuletnie doświadczenia w przygotowaniu i prowadzeniu tego kursu powoduje że bardzo dobrze znana mu jest tematyka sprawdzianu umiejętności w postępowaniu sc - powoduje to że na kursie prezentowane są dokładnie te zagadnienia/zadania/ które występują na sprawdzianie umiejętności.
Dotyczy to w szczególności SYLOGIZMÓW – wydaje się że prezentowane metody, pozwolą w sposób efektywny(szybki) przejść przez chyba największy blok zadań sprawdzianu, RELACJI LICZBOWYCH czy ZADAŃ LOGICZNYCH.
Podczas kursu uczestnicy otrzymują dużą liczbę materiałów drukowanych dotyczącą wspomnianych wyżej zagadnień jak i np.RAVENÓW.
Dodatkowo uzyskują dostęp do platformy e-learnigowej. Jacek

Szczerze polecam kurs prowadzony przez Pana Jacka Tomaszewskiego i Pana Błażeja Gadzińskiego. Należy im się duża pochwała za profesjonalne podejście do uczestników, przedstawienie bardzo dużego zakresu materiału w krótkim czasie przy jednoczesnym połączeniu w praktykę. Bardzo dziękuję wykładowcom i polecam. A."

"Zajęcia z modułu umiejętności przeprowadzone na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i maksymalne poświęcenie uczestnikom kursu, polecam bardzo gorąco i zachęcam do uczestnictwa w tym kursie. Pan Jacek wspaniały znawca z zakresu umiejętności, zagadnienia ma opanowane w jednym paluszku. Polecam Monika"

"Jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy w postępowaniu kwalifikacyjnym na urzędnika mianowanego uzyskali liczbę punktów pozwalającą na otrzymanie aktu mianowania.
Ten sukces byłby jednak niemożliwy bez Waszej pomocy, za co z całego serca pragnę Wam podziękować!!!
Organizowany przez Was kurs, w którym miałem przyjemność uczestniczyć niewątpliwie pomógł mi zaliczyć test umiejętności z satysfakcjonującym mnie wynikiem 39 punktów. Szczególne słowa uznania chciałbym w tym miejscu skierować w stronę prowadzących zajęcia. W sposób przystępny, ciekawy i przede wszystkim efektywny przekazali praktyczną wiedzę jak sobie radzić z różnego rodzaju zadaniami wykorzystywanymi w testach psychologicznych. Panowie, robicie kawał dobrej roboty."

"Poziom zadań na egzaminie był nieporównywalnie łatwiejszy niż zadania ćwiczone podczas kursu. W mojej opinii systematyczne ćwiczenia zadań o wysokim poziomie trudności pozwoliły mi w krótkim tempie rozwiązać większość zadań na egzaminie. Prowadzący tłumaczyli zawiłości zadań w przystępny sposób. Polecam zdecydowanie."

"Proszę Państwa,
Najlepszą rzeczą jaką możecie zrobić dla siebie to zapisać się na kurs do Cityschool! Zapisać się po to aby spotkać tam znakomitego logika - Jacka Tomaszewskiego. Człowieka, który nie tylko wie co to są sylogizmy lecz sam je z pasją tworzy!
Pan Jacek Tomaszewski jest oddany sprawie. A jego rzeczą jest aby Państwa przekonać, że zadania z testu umiejętności są proste gdy pozna się techniki ich rozwiązywania. Pan Jacek Tomaszewski na wykładzie jest precyzyjny, sumienny i piekielnie logiczny.
Polecam Państwu pod rozwagę myśl, która jest kluczem do podjęcia tej decyzji: otóż prawa logiczne, sylogizmy, relacje liczbowe słowem wszystko to co jest potrzebne na egzaminie są autonomiczne co oznacza że bardzo często nie mają nic wspólnego z intuicją człowieka! A więc nasza przyrodzona inteligencja jest Niewystarczająca!
A na koniec moja historia:
Zdawalem egzamin USC trzy razy. Za pierwszym i drugim razem miałem z testu umiejętności odpowiednio 21 i 22 pkt. Nie lubiłem tego testu, bałem się go. Często boimy się rzeczy, które niosą ryzyko. Za trzecim razem, po kursie, zdobylem dwa razy więcej pkt. Teraz wiem, że można opanowac ten materiał i stać się ekspertem na tym jednym malym polu fascynującego świata logiki...
Polecam
Cyprian, uczestnik kursu cityschool."