TELEFON: (22) 433 66 66

NAPISZ: biurocsc@cityschool.pl

Dlaczego warto wybrać kurs języka angielskiego w CITYSCHOOL?

Prowadzone przez nas kursy językowe – to gwarancja świetnego przygotowania praktycznego oraz teoretycznego. Tym, co nas wyróżnia, jest stałe dopasowywanie oferty do potrzeb klientów. Dbamy o to, by zapewnić Ci najdogodniejsze warunki do nauki, starając się na bieżąco reagować na Twoje potrzeby. Szerki wybór terminów pozwoli Ci na zdobywanie wiedzy w dogodnej dla Ciebie porze. Zajęcia opierają się na stałym kontakcie ze słuchaczem. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Stawiamy również na praktyczne stosowanie języka podczas zajęć, co gwarantuje swobodę mówienia w praktyce, w codziennym życiu. Staramy się precyzyjnie trafiać w Twoje potrzeby, stale modyfikując naszą ofertę kursów językowych (korepetycji). Skontaktuj się z nami, zapraszamy.

Kursy prowadzone według 2 metod

Uczęszczając na nasz kurs językowy, masz możliwość wyboru metody, jaką będą prowadzone zajęcia. Nasza szkoła języka angielskiego proponuje metodę tradycyjną lub metodę callana. Tradycyjny sposób nauczania gwarantuje poznanie słownictwa, dzięki któremu słuchacze zdobędą umiejętność sprawnego porozumiewania się w oparciu o znajomość struktur gramatycznych. Zajęcia wypełniają ćwiczenia wykonywane w parach lub w grupach, jak również praca z podręcznikiem. Z kolei zajęcia metodą callana umożliwiają szybkie przyswojenie sobie języka mówionego, jak również wypracowanie w sobie swobody porozumiewania się w języku angielskim. Nowy semestr daje nowe możliwości, więc postaw na swój angielski.

Semestr obejmuje gwarantowane 80 godzin lekcyjnych w tym 20 godzin konwersacji*
* dotyczy tylko języka angielskiego

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu:

- w poniedziałki i środy

- we wtorki i czwartki

po 2 godz. lekcyjne (90 min.), a także w soboty w dwóch blokach po 90 minut

- Grupy 4-10 osób.

Ceny kursów języka angielskiego:

* 7:15, 9:00, 16:00 oraz w soboty – 749 zł
* 17:45 – 849 zł
* 19:30 – 799 zł
* soboty 9:00 lub 12:30 – 749 zł

Studenci 100 zł zniżki.

Istnieje możliwość wniesienia opłaty w dwóch ratach (cena kursu + 41zł podzielone przez 2)

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła zlokalizowana jest w centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 44 – z możliwością szbkiego i wygodnego dojazdu metrem.

Zapraszamy do składania zapytań dotyczących kursów za pomocą formularza on-line.
Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i udzielą rzetelnych i wyczerpujących informacji.

KLIKNIJ ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ >>

 

Może Cię zainteresować

Sale, w których prowadzimy kursy